HoŞ GeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoŞ GeLDiNiZ

<===BİLİM VE SANATIN TEK ADRESİ===>

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın...

YazarMesaj
cherkez!!!
Admin
Admin
cherkez!!!

oyunlar
oyunlar: 10

lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... Empty
MesajKonu: lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın...   lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 11:15 pm

lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 0148jr

lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 28xn1lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 17qs3lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 14jt7lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... Oym3lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 51716759gp3gf6lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 56974009py2lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 11vglütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... Konferans7vx5ls7iflütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... Bakisacisi13kvlütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 0148jr

bakın bunlara ronaldinhoda ağlıyor...
lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 03cb7

bakın olup bitenlere oda razı değil herhalde...

lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın... 12

nelere ağlayıp güldüğümüzü belkide bilmiyoruz...ama her şeyin bir sırası vardır...oturup şimdi ağlayalımmı acaba...yoksa gülelim mi???yada daha doğrusu kime gülüp kime ağlayalım???ben ağlıyorum ronaldinhonun o haline ya da altındaki güsel bayanın haline çok üzüldüm baksanıza gözlerinde alamadıkları paraların elindeki sevgililerini kaybetmenin acısını çok ii şekilde gösteriyolar...

yukarıdaki fotoğraflara da ağlamıyorum...onlar benim vicdanımı yok ediyor...elbet roller değişecek o zaman vicdanada gerek kalmaz belki...ama biz bunları yapamayız kii,,,kundağında bebeğe kurşun sıkmayız ya da yeni nişanlı bir kıza ahlaksız davranamayız,,,ama bakın ii bakın bu fotolara sıra size bana ona onlara geldi mi eminim böle olmaz...bu acıları başkalarının çekmesine izin verilmez...o zaman oturup başlarını ellerinin arasına alıp düşünecekler acaba biz mi hayvanız yoksa dünyada bizden başka hayvan yok mu???

sizlere(abd,israil)çok teşekkür ediyoruz...siz olmasanız biz ne yapardık ...kim gelip hayatımıza aksiyon katardı...yha da bu dünya hep mutlu olduğundan arada bir acıda gösterip yeni fikirler deniyorsunuz!!!
bu akıl sadece sizdemi var yoksa hayvanlık mı genlerinize işlemiş anlamak güç ama nede olsa siz bir numarasınız sizden güçlü yok siz aklı ve hayallleri zorlayan denemelerinize devam ediniz...

bizler sizin hayvanlıklarınıza,bil hassa p.i.ç liklerinize aynı zamanda şerefsizliklerinizden gurur duyduğumuzu dile getiririz...

by cherkez!!!
https://bilisim.all-up.com

lütfen baqın...halinize şükredin...ağlamayın çünkü halimize baqın...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-